KLUBBEN / MEDLEMMER


Name

Tore Melhuus

Leder i komitéen for TRF og RI

Skogbruker
f. 29.05.1947
Opptak i Rotary 1988
Tlf. 7252 6929
Mobil 933 93 718
e-post: melhuus47@yahoo.no

Name

Tor Langvold

medlem

Tidl. rådmann
F.12.11.1945
Opptak i Rotary 2020
Mob.nr. 40605894
e.mail:
tlangvold@gmail.com

Name

Rita Langvold

medlem

Tidl. leder hjemmetjeneste
F. 14.10.1951
Opptak i Rotary 2020.
Tlf.nr. 92049343
e.mail:
ritalol@hotmail.com

Name

Kristin Melum Eide

medlem

Professor i nordisk språk
f. 19.07.1965
Opptak i Rotary 2020
mobil 957000040
e-post: kristin.eide@ntnu.no

Name

Reidar Fråg

medlem

Avdelingsingeniør
f.18.04.1947
Opptak i Rotary 2020
mobil 91842653
e-post:
reidarfrog@gmail.com

Name

Ingrid H. Skogen

medlem

Aktivitør
f. 06.12.1953
Opptak i Rotary 2020
mobil 907 03 319
e-post: halvorsenskogen.ingrid@gmail.com

Name

Anne Carin Mørch Kirknes

club executive sekretary

Bedriftssykepleier
f. 06.10.1963
Opptak i Rotary 2019
mobil 47914623
e-post: kirknesa@gmail.com

Name

Tore Nilsen

Kasserer

Everksjef
f. 24.02.1948
Opptak i Rotary 1988
Tlf. 7252 8749
Mobil 917 97 585
e-post: torenilsenbjugn@gmail.com

Name

Asbjørn Hellem

medlem

Konsulent i NAV
f. 10.08.1942
Opptak i Rotary 1988
Tlf. 7252 8068
Mobil 984 74 301
e-post: ashellem@gmail.com

Name

Jim Sletten

Medlem

Salgssjef
f. 09.09.1947
Opptak i Rotary 1992
Mobil 41335585
e-post: jimslet@broadpark.no

Name

Børre Skog

Medlem

Sjøkaptein
f. 23.12.1940
Opptak i Rotary 1994
Tlf. 7252 8329

Name

Oddmund Graneng

Medlem

Bonde
f. 18.06.1937
Opptak i Rotary 1997
Tlf. 7252 9118
Mobil 936 48 452
e-post: oddmundgraneng@me.com

Name

Rita Mandal

Leder av komiteen for medlemskap

Kontroller
f. 09.07.1952
Opptak i Rotary 2003
Mobil: 911 96 636
e-post: rita.o.mandal@gmail.com

Name

Bente Huitfeldt Nygaard

Medlem

Deskmedarbeider
f. 23.08.1941
Opptak i Rotary 2003
Tlf. 7252 8192
Mobil 986 14 531
e-post: arnnyg@online.no

Name

Kari Aune

Past President

Konsulent
f. 26.02.1940
Opptak i Rotary 2010
Mobil 995 25 839
e-post: kariaune1@gmail.com

Name

Ada Schwabe Einarsen

Leder av prosjektkomiteen

Lærer og redaktør
f. 26.12.1934
Opptak i Rotary 2010
Mobil 928 66 878
e-post: aschwabe@online.no

Name

Ola Vollan

medlem

Flyver og gårdbruker
f. 29.06.1943
Opptak i Rotary 2011
tlf. 7252 6722
mobil 926 05 786
olavollan@hotmail.com

Name

Tone Oftedal

medlem

Lektor
f. 06.08.1958
Opptak i Rotary 2011
Mobil 478 05 724
e-post: tone.oft@gmail.com

Name

Vidar Schanke

innkommende President

Rådgiver/selvstendig næringsdr.
f. 02.03.1952
Opptak i Rotary 2014
Mobil 922 57 580
e-post: vidar@schanke.net

Name

Knut Botngård

president

Salmaker, smed, gründer
f. 18.07.1965
Opptak i Rotary 2015
Mobil 930 89 460
e-post: knut.botngard@gmail.com


Sosiale medier

Møteinformasjon

Møtested: Fosen Kraft
Adresse: Emil Schanches gate 10
Postnummer: 7160
Sted: Bjugn
Land: NO
Møtedag: Mandag
Møtetid: 20:00:00
Møtespråk: no

Les mer



rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...

District - Rotary RSS

Loading RSS...